Jei neturi laiko arba paprasčiausiai nenori ir tingi googlinti, ieškoti ir planuoti – čia galime pagelbėti mes. Mes labai mėgstame googlinti, ieškoti ir planuoti, todėl viską padarysim už tave!

KĄ GALIM TAU PASIŪLYTI?

x Pagal pagaidavimus suplanuojame kelionių maršrutus;

x Pasiūlome tinkamiausią transportą;

x Pasiūlome tinkamiausias nakvynes;

x Paruošiame visas rekomenduotinas aplankyti vietas pagal jūsų pageidavimus; 

x Surandame ir parekomenduojame vietas, kuriose pagal savo skonį galėsite pavalgyti;

x Paruošiame žemėlapį su visomis pažymėtomis vietomis;

x Maršrutą paruošime tokia forma, kad bet kada jį galėtumėte skaityti telefone, kompiuteryje ar planšetėje;

KAIP VISKAS VYKSTA?

x Susisiek su mumis klimasauskast@gmail.com ir išsakyk pageidavimus – kada ir kur norėtum keliauti, keliese planuojate keliauti. 

x Išsiaiškinę pirmus klausimus, paruošiame pirmą pasiūlymą ir kviečiame susitikti puodeliui kavos arba bokalui alaus. Na, čia jei Vilniuje. Kitu atveju palaikome ryšį patogiais kanalais – e-mailu, skype, messengeriu. 

x Jei jums pasiūlymas tinka – valio, jei norite korekcijų – taisome ir ieškomi kitų galimų maršrutų, kol susideriname galutinį jums tinkamiausią. 

x Galit pradėti pakuotis daiktus 😉

KAINOS

0-14 dienų kelionės maršrutas – 200 EUR

15-30 dienų kelionės maršrutas – 350 EUR

ilgesnės kelionės – kainą derinsime

Prašome 50% avanso prieš pradedant planuoti kelionę. 

KODĖL TURĖTUM MUMIS PASITIKĖTI?

Visas savo keliones esame susiplanavę patys, ir turime išsinagrinėję ir pasiruošę nemažai maršrutų, kuriuos galime koreguoti ir pasiūlyti jums 😉

Ne, mes dar neapkeliavome viso pasaulio, bet taip, tai mūsų svajonė.

ATSILIEPIMAI

Povestuvinė kelionė po Italiją

Senokai buvo, bet įspūdžiai taip greit nepraeina. 🙂 Esam labai patenkinti absoliučiai viskuo. Pirmiausia, tai Tomas labai puikiai suprato kokio lygio keliautojai mes esam ir kokie mūsų poreikiai, dėl to ir pasiūlymai visi buvo tiesiai į dešimtuką.

Džiaugiamės, kad buvom atkalbėti nuo auto nuomos, nes kelionės traukiniais Italijoj tiesiog super easy, viskas vietoj ir be painiavos. Maršruto ir nakvynių skaičiaus miestuose irgi laikėmės pasiūlyto, todėl ir finansai optimaliai susidėliojo.

Su Tomu susitikęs per valandą gavau tiek, kiek pats būčiau rinkęs kelias savaites. Darsyk labai dėkojam ir rekomenduojam draugams. Toks tobulas variantas kai nenori reikalų su kelionių kontoromis, o pačiam trūksta patirties. 🎉🎉🎉

Žygis
Close
traveloffin © Copyright 2020. All rights reserved.
Close