Search

Kas gali nutikti per metus. 2019

Tradicija, kitaip nepavadinsi. Čia trečioji mano metų apžvalga, jas darau vietoj pažadų kitiems metams. Nors galbūt tradicinius pažadus kaip sportas, sveika mityba pametam kažkur pakeliui, tačiau visada sakiau ir toliau sakysiu – labai įdomu ir tikrai naudinga peržvelgti praėjusiuosius. Nes jeigu jums atrodo, kad nieko nenuveikėte, tai pamatysit kiek visgi daug įvyko, nutiko, kiek pamatėte, išmokote ir atradote kiekvieną dieną. Pamatysite, ko tikrai jums nebereikia. Kai dabar nepaleidžiam telefonų iš rankų ir viską fotografuojam, tai tiesą sakant telefono nuotraukų albumą perėjus viskas bus aišku kas kaip ir kur nutiko.

Beje, labai trumpas ir smagus sąrašas, ką turėtumėte pasidaryti prieš naujuosius metus buvo parašytas pas abstract stylist, pasiskaitykite, įkvėpimui. Taigi, let’s see.

Ai, o jeigu įdomu, tai čia 2016, o čia 2018.

KELIONĖS

Kelionėmis šie metai kuklūs nebuvo. Net sunku patikėti, kad tikrai per šiuos metus pavyko išvažiuoti net trims ilgesnėms kelionėms. Vasarį – kovą aplankėm Šri Lanką, kur važiavom surfinti, bet apie tai daugiau galite paskaityti kitame straipsnyje.

Galle

Pavasarį savaitgaliui išvykome į labai trumpą, bet skanią ir pilną įspūdžių kelionę po tris Olandijos miestus ir jų food hall’us. Ką nuveikėme Roterdame, Amsterdame ir Eindhovene – galite taip pat pasiskaityti. 

Gegužę praleidome tris saulėtas dienas Kijeve, tik ten važiavome ne šiaip, o į vestuves! Žinoma, geriausia kelionės dalis buvo susitikti senus draugus, išsibarščiusius po visą pasaulį.

Birželis buvo dedikuotas Italijai, kuri itin maloniai nustebino visais savo skoniais! Beje, jeigu įdomu daugiau, tai mūsų pasivažinėjimas po Italiją traukiniais taip pat sėkmingai nugulė straipsnyje. 

Rugsėjį beveik visai nebuvome Vilniuje. Ir vėl persikėlėme 10 dienų į Nidą, kur ir darbavomės, bet apie tai visas atskiras skyrelis. Grįžome į Vilnių, ir po kelių dienų išskridome saulės gaudyti šį kartą į Tailandą. Daugiausiai laiko praleidome šiaurėje. Straipsnio dar nepabaigėme, greičiausiai gausis ir ne vienas, o keli trumpesni – stay tuned. Bet viena nuotrauka pasidalinsim, kaip teaseriu.

Ir šių metų kelionių maratoną užbaigiame lankydami draugus ir kalėdines muges Vienoje!

NIDA 2019

Šiais metais Nida mums buvo dar ypatingesnė. Ilgai dvejojom ir svarstėm, bet vis dėlto pasiėmėm ir savo šunį kartu. Svarstėm ir dvejojom, nes žinojom, kad minimum 6 valandas per dieną praleisime gamindami maistą, o ne vaikščiodami miškais ir pajūriu. Bet gavosi daug geriau nei tikėjomės, šuns pasiėmimas kartu įpareigojo daugiau vaikščioti nepaisant ar lija, ar šalta, o ir labai smagiai tryse praleidome laiką.

Užfloodinu nuotraukų lavina – negaliu atrinkti mažiau!

 

NAUJI PROJEKTAI IR RENGINIAI

Darbo srityje taip pat nemažai reikalų. Iš Downtown food hall dar neišėjau, 2019.11 kaip tik atšventėme pirmuosius darbo metus. Metai nebuvo iš lengvųjų, būta labai kritinių momentų, bet at the end viskas juda pirmyn.

2019 metais gimė daug kitų gražių reikalų ir tikėtina, kad jeigu jų nepaleisiu ir toliau sėkmingai judėsiu sava kryptim į priekį.

Šiais metais su Čiop Čiop komanda teko prisidėti prie labai įspūdingo renginiuo Vilniuje – Design Hotels suvažiavimo. Įspūdingo lokacijomis, dydžiu, dekoru, poreikiais. Buvo padirbėta iš peties.

O tas nuostabiausias naujas gimęs dalykas – Pilni Šaukštai. Tai mano, ir mano kolegės Miglės svajonių pildymas. Nes juk niekada nebus tinkamesnio laiko negu dabar. Po Pilnais Šaukštais nugulė mūsų kartą per mėnesį organizuojamos pop-up vakarienės, komunikacijos ir renginių organizavimo paslaugos.

Tomas dabar yra visiškas hipsteris. Nes free-lanceris. Šefas free-lancer’is. Bet jam neblogai sekasi, ir tuo labai džiaugiuosi.

PABAIGOS

2019.11 padariau paskutinįjį savo CreativeMornings Vilnius. Taip pat lapkritį suėjo 4 metai, kaip šis reiškinys gyvavo. čia vienas ilgiausių projektų, prie ko esu dirbusi, tikrai. O mesti norėjosi tikrai daugiau nei kartą per metus. Anyway, it was so much fun! O čia mano #shittyselfie (ko nemoku, tai nemoku) su boržomiu lifte. Taip va varydavau pasiimti keturis metus kiekvieną mėnesį.

Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory – sakė Dr. Seuss 🖤

SKAITYMO IŠŠŪKIS

Praėjusiais metais buvo 21, šiais pavyko pora daugiau – valio! Ir iš tiesų perskaitau daugiausiai kai keliauju. Tuomet skaitau elektronines knygas – nereikia tampytis papildomai, labai lengva ir patogu.

O štai namuose mėgstu skaityti popierines. Turiu ir savo leidyklas favorites – tai Baltos lankos (kuriose teko pusmetį padirbėti) ir Kitos knygos. Pas juos visuomet randu daugiausiai lobių.

Visas perskaitytas knygas stengiuosi labai trumpai – dažniausiai vienu sakiniu – aprašyti ir dar ištraukti vieną kitą įdomesnę citatą. Visa tai nugula mano instagramo highlightuose ’19 skaitau – https://www.instagram.com/lina.klime/

O jeigu klaustumėte kas šių metų favoritas – tai iš karto sakau Marina Abramovič „Eiti kiaurai seinas“. Šio žmogaus valia, idėjos ir požiūris padarė man labai didelį įspūdį.

ATRADIMAI

Šiais metais esminiai mano atradimai: podcastai, pasivaikščiojimai (į darbą / su šuniu), savęs negraužimas pabaigus darbus 16:00 ir lino raižymo užsiėmimai, kurie yra visiška ramybė ir meditacija.

Ko klausiau? – Nebegėda / Greito gyvenimo lėti pokalbiai / Kalba mamos / 99% Invisible

Ko priraižiau?

Tikiuosi, kad kiekvienas atrasite savo džiaugsmą ir savo ramybę kiekvienoje dienoje!

2 comments

Write a response

Parašykite komentarą

Close
traveloffin © Copyright 2022. All rights reserved.
Close