Search

Kas gali nutikti per metus. 2018

Rašiau tokį įrašą apie 2016 metus (angliškai), bet kažkaip praleidau 2017. Oh well, teks juos ir praleisti. Tai kas įvyko per tuos 2018? 

Manau, kad gyvenime yra (turi būti) balansas. Po labai sėkmingų, laimingų, įdomių metų ateina tas momentas, kai, atrodo, viskas griūna iš rankų, vyksta ne pagal planą, ir viskas erzina. Atrodo, kad mums su T. tokie buvo 2017 metai, kai jautėmės lyg užstrigę ir irzlūs dėl visko – darbų, laisvalaikio. Taigi nusprendėm, kad ne kas kitas, o patys turim susitvarkyti ir gyvensim taip, kaip norėsim.

Ir galiu pasakyti, kad metai buvo pilni nuotykių, priėmėm visas ateinančias naujas galimybes. Metų pabaiga, esame šiek tiek pavargę, bet tuo pačiu jaučiamės savo vėžiose. Let’s see?

Kelionės

Ne šiaip sau pradedu kelionėmis. Supratau, kad 2018 metais kelionių turėjome tikrai nemažai – dviese, atskirai, su draugais ir kolegomis. Nuo savaitgalio išvykų, iki mėnesio Pietryčių Azijoje.

Pradedam nuo Naujų metų, kuriuos sutikome Saaremaa, Estijoje.

Vos po kelių savaičių, sausio pabaigoje, keliavome į Gruziją slidinėti su draugais. Ne visiems pavyko grįžti sveikais kaulais, bet Gudauri sužavėjo savo kalnų grožiu ir sniego pusnimis.

GUDAURI

Kovą išvykom į pusantro mėnesio trukusią kelionę po Vietnamą, Laosą, Kambodžą ir Singapūrą. Grįžus į Europą praleidome kelias dienas Londone, aplankėme draugus.

VIETNAMAS

Liepos mėnesį buvau išvykusi su kolegomis į Neapolį. O kartu su T. praleidome ilgąjį savaitgalį Berlyne. Berlyne buvau pirmą kartą, bet kažkodėl jučiausi kaip namie.

NEAPOLIS
BERLYNAS
VARŠUVA

Rugsėjį mūsų merginų grupelė išsiruošėm į Barseloną aplankyti ten gyvenančios draugės, su kuria kai kurios nesimatėme beveik 3-4 metus. Taigi kelionė buvo pilna kalbų, juoko, maisto. Ir, žinoma, Bonnie Tyler – Total eclipse of the heart.

BARSELONA

Lapkritį T. su draugu darė eksperimentinę kelionę. Vilnius > Gdanskas > Milanas > Porto > Londonas > Vilnius. Ir viskas per savaitę. Intensyvu, bet sakė patiko!

Tą patį Lapkritį vėl važiavome į Gdanską. Šį kartą automobiliais. Vaikinai važiavo į savo stalo žaidimo X-WING turnyrą, o mes, merginos, tiesiog pasibūti ir pasivaikščioti po miestą.

GDANSKAS

Jau planuojame keliones 2019-iems metams, nekantrauju!

Darbas

Pakeičiau darbą. Taip, vėl. Nuo 2017 liepos dirbau komunikacijos ir medijų agentūroje. 2018 rugsėjį labai neplanuotai ir visai netikėtai sulaukiau pasiūlymo, kurio nedrįsau atsisakyti. Ir aš vėl maitinimo industrijoje – adminitruoju naują food hall Vilniuje. Pradžia sunki, daug bemiegių naktų ir dienų be poilsio, bet manau kad tai buvo tinkamas pasirinkimas.

Tomas taip pat pakeitė darbą. Dabar šefauja bendruomenės namuose, Misto Laboratorijoje, kur daro vakarienes, brunch’us ir privačius renginius. Plius jis dar kartais veda privačius renginius ir kulinarijos kursus Čiop Čiop kulinarijos studijose.

Mes taip pat pavasario pabaigoje ir visą vasarą turėjome daug privačių užsakymų: nuo gimtadienių iki vestuvių. Daug renginių vyko ne Vilniuje, tad pasinaudojome proga ir šiek tiek pasivažinėjome po kelis Lietuvos kampelius.

DUBINGIAI

Kitos veiklos

Dar vis organizuoju CreativeMornings Vilnius. Lapkritį mums suėjo 3 metai! Pirmojo gimtadienio labai laukėm ir jis labai iš lėto, bet atėjo. Dėl antrojo teko gerai pasukti galvas – kalbėti #death tema per gimtadienį buvo šioks toks iššūkis. Trečiasis gimtadienis op ir jau čia, ir jis apie #restart
Man pačiai per paskutinius ketverius metus teko restartuotis gal kokius 4 kartus kaip minimum. Keičiau profesijas, darbus. Kai kam pasirodys kad per dažnai. Dar ir pati iki galo nežinau, ar čia taip gerai. Bet ką tikrai žinau – esu labai laiminga ir gyvenu labai įdomų gyvenimą su pakilimais ir nukritimais. 
CreativeMornings Vilnius man irgi yra vienas iš iššūkių. Nemeluosiu, ne kartą ir ne du norėjosi tiesiog mesti ir daugiau nebedaryti. Bet tas noras praeina kiekvieną kartą pasibaigus renginiui. Per trejus metus atradau labai daug įdomių, norinčių dalintis, žmonių. Tai tikriausiai tie rytinukai ir yra mano gyvenimo restartai. Kartą per mėnesį.
Linkiu ir jums susirasti kažką, kas jus pakrautų ir užkrautų.

LINA

Taip pat kartu su Technopoliu ir UMA co-working space pradėjome naują rytinių renginių seriją Co-breakfast. Pirmą renginį suorganizavau jau išvykusi į Vietnamą 😉

Skaitymo iššūkis

Man atrodo pirmą kartą gyvenime įveikiau savo nusistatytą skaitymo iššūkį – 20 knygų per metus. Skaityti labai mėgstu, tik esu lėta skaitytoja. Man knygos per dvi dienas retai susiskaito.

Labai džiaugiuosi, kad atradau daugiau laiko skaitymui. Mano goodreads profilyje matysit visas perskaitytas knygas. O ir savo instagram stories planuoju sukelti visą dvidešimtuką.

Skaičiau visokias knygas: ir popierines, ir elektronines. Elektronines rinkausi kelionėse – keliaujant su kuprinėmis nesinori tampyti papildomo svorio. Repertuaras – nuo knygų apie mikrobus (mano favoritė) iki eilėraščių.

Nida

Nidai skiriu visą atskirą paragrafą. Šį rudenį su T. turėjome galimybę pagyventi 12 dienų Nidoje. Dirbome Nidos meno kolonijoje ir maitinome į workshopą atvykusius studentus – lietuvius, lenus ir italus.

Vienos gražiausių (bet ir sunkiausių) dienų šiais metais. Be maisto gaminimo man teko tarpuose padirbėti ir prie kompiuterio agentūros reikalais. Bet vakarai prie jūros ar pasivažinėjimai dviračiu pakrante buvo tobuli.

NIDA
PASIPLAUKIOJIMAS

Kai kas labiau asmeniško

Man suėjo 29, Tomui – 28. OMG, mums jau tuoj 30. O kartais dar vis jaučiuosi paaugliškai išsibarščiusi ir labai tuoli nuo 30. Bet kažkodėl galvoju, kad mūsų trisdešimtieji bus golden.

Jau 10 metų, kaip baigiau mokyklą. Ta proga turėjome labai smagų ir nuoširdų pasisėdėjimą su klasės draugais.

MOKYKLA

Taip pat šiais metais teko kalbėti apie savo feilus viename renginyje – „Nailed it“. Tai bvo šioks toks iššūkis. Nors pati organizuoju renginius ir karts nuo karto tenka pakalbėti prieš publiką, šį kartą viskas buvo šiek tiek kitaip. Tai buvo asmeniška istorija apie ne iki galo pavykusį projektą ir apie tai turėjau kalbėti viešai. Balsas labai drebėjo pirmąją minutę, bet susiėmiau ir kalbą pabaigiau. Tikiuosi, žmonėms patiko 😉

Vasaros Brizas – mūsų kasmetinė tradicija. Gimtadienis – festas, kur mes su sese ir jos antra puse gaminame maistą jau 8 metus!

VASAROS BRIZAS

Mes esame laimingi

Mes esame labai laimingi ir gyvename tikrai įdomų, iššūkių pilną gyvenimą.

GYVENIMO PARTNERIAI

L. ir T. 

1 comment

Write a response

Parašykite komentarą

Close
traveloffin © Copyright 2022. All rights reserved.
Close